ENGWE® Autorizovaný distribútor pre Európsku úniu. Engwe Obchod Vás víta. ♡

ENGWE ENGINE X (VERZIA pre EÚ)

Pridajte svoj názor

1.399

Produkt je hodnotený ako #2 v kategórii Elektrické bicykle

Engwe® Engine X- Dokonale navrhnuté na cestách EÚ! Bicykel prémiovej kvality so špičkovým výkonom ako žiadny iný. Tento obľúbený elektrobicykel je dodávaný s 250W motorom, limitom 25 KM/H, predným a zadným odpružením, ľahkým, no odolným skladacím rámom, odnímateľnou batériou, dvojitými mechanickými kotúčovými brzdami, LCD Smart Display a naozaj pohodlným sedadlom.

ENGWE ENGINE X (EU VERZIA) Advanced Fat-Tire 1000 W Ebike 🏆

Engwe ENGINE X je prémiový elektrický bicykel s najpokročilejšími cyklistickými funkciami. Engine X bol vyvinutý pre zákazníkov, ktorých krajiny majú zákonné obmedzenia max. 250W motor a rýchlosť 25km/h. Engwe Engine X plne vyhovuje týmto predpisom.

Všetky funkcie a detaily zapnuté Engine X je vylepšený k dokonalosti! Nový bezkomutátorový motor dokáže dosiahnuť vyššie kopce, dlhší dojazd a konečnú rýchlosť 25 km/h. Kompletné (predné a zadné) mechanické kotúčové brzdy ponúkajú bezpečnú a krátku brzdnú dráhu. Pokročilé predné a zadné odpruženie so známym 20 x 4-inch Tukové pneumatiky zaisťujú, že jazda je vždy super pohodlná na všetkých terénoch vrátane snehu, pláže a iných terénnych ciest. Rozdiely medzi Engine Pro a Engine X sú definované v tento článok alebo nasledovať tento odkaz pre jednoduché porovnanie špecifikácií.

Engwe ENGINE X Hlavné vlastnosti a výhody

 • Právny stav európskej cesty znamená toto Engwe model je vhodný na všetky verejné a terénne cesty.
 • Motor s príkonom 250 W ponúka stabilné zrýchlenie, stúpanie do kopca a nízku spotrebu batérie.
 • Vymeniteľná batéria 48V13Ah umožňuje dlhé dojazdy až 60 km (elektrický režim). Kúpte si ďalšiu batériu!
 • Predné a zadné tlmiče uistite sa, že stabilizujete zážitok z jazdy.
 • 20 x 4-inch Tučné pneumatiky robí jazdu stabilnou a bezpečnou a zároveň absorbuje nárazy z nerovného terénu.
 • Pokročilý LCD displej zobrazuje všetky základné informácie, ako je rýchlosť, režim, úroveň nabitia batérie, vzdialenosť a nastavenia parametrov.
 • Predné a zadné mechanické kotúčové brzdy umožňujú bezpečné rozbitie na krátke vzdialenosti.
 • Skladací rám z hliníkovej zliatiny si zachováva svoju ľahkú a silnú odolnosť s možnosťou zloženia.
 • Predné a zadné LED svetlá rozjasnite cestu v noci, aby ste boli dobre viditeľní.
 • Zadný nosič bicyklov umožňuje prepraviť až 90 kg dodatočnej hmotnosti alebo osoby.
 • Batéria uzamknutá kľúčom zabezpečuje, aby ho nikto neukradol. Nabite ho v bicykli alebo ho vyberte.
 • Originálne 7-rýchlostné Shimano® Shifter sa používa na prepínanie prevodových stupňov z 1 na sedem v závislosti od potrieb.
 • Tempomat je spôsob, ako uzamknúť rýchlosť, okrem toho ovládať rýchlosť pomocou palcového plynu alebo asistenčného systému snímania.
 • Atraktívny dizajn Ďalšie fotografie používateľov nájdete na náš Instagram.

 

Motor s nízkou spotrebou a výkonom 250 W

Zadné koleso má integrovaný nábojový bezkomutátorový motor. Tento nedávno vylepšený bezkomutátor ponúka dlhé jazdné vzdialenosti vďaka nízkej spotrebe so schopnosťou stúpania až do 30° stúpania. Maximálna rýchlosť je 25 km/h (manuálne regulovaná) s optimálnym dojazdom až 100 km vďaka vymeniteľnej lítiovej batérii 48v 13Ah.

Vyrobené pre cesty Slovenska

most Engwe elektrobicykle sú veľmi rýchle a výkonné, a preto sú vhodné len na súkromné ​​cesty. Preto Engwe vytvoril model navrhnutý špeciálne tak, aby vyhovoval vašim miestnym zákonným limitom rýchlosti 25 km/h a 250W motora. Engwe Engine X sa stále cíti silný a výkonný, má všetky najlepšie vlastnosti a dokáže stúpať do kopca až o 30 %. Ak sa vás zákonné obmedzenia netýkajú, odporúčame vybrať si Engine Pro or EP-2 Pro miesto.

Dojazd sa zvýšil o 25 % s Engwe Engine X

Engwe Engine Dosah batérie X s dlhou výdržou sa zvýšil o 25 %Novo vylepšená lítiová batéria 48V13Ah má menšiu veľkosť a nižšiu hmotnosť. Vďaka nedávnej inovácii môže dosiahnuť približne o 25 % dlhší dosah alebo vzdialenosti. Je zabezpečená dlhá životnosť. Batéria je vymeniteľná, preto ju môžete nabíjať v ráme bicykla, alebo vybrať a nabiť v byte. Pri objednávaní bicykla sa dôrazne odporúča zakúpiť dodatočnú batériu na zdvojnásobenie dojazdovej vzdialenosti.

20 x 4-inch Tukové pneumatiky pre pláž, sneh, terén a ďalšie

Fat Pneumatika 4x20 inch Veľká motocyklová pneumatika ENGWE Snow Mud OffroadTukové pneumatiky 20 x 4-inch ( Chaoyang alebo CST) sú vysoko odporúčané alebo dokonca nevyhnutné pre rýchle elektrické vozidlá. Akonáhle elektrobicykel dosiahne rýchlosť nad 40 km/h, potrebujete tukové pneumatiky pre extra stabilitu a vašu osobnú bezpečnosť. Poskytujú lepšiu priľnavosť k zemi a absorbujú všetky nárazy z hrboľatého terénu spolu s hydraulické dvojité odpruženie. Odporúčaný tlak v pneumatikách je 140 kpa.

Pokročilé odpruženie bicykla zapnuté Engwe Engine X

Všetky otrasy od kamenistých ciest alebo terénneho terénu absorbuje pokročilá technológia predného a zadného zavesenia kolies. Máte možnosť uzamknúť nastavenia nastavenia predného odpruženia. V spojení s obrovskými pneumatikami to zaisťuje jednu z najbezpečnejších a najstabilnejších jázd na všetkých terénoch. Jazdí sa na ňom oveľa pohodlnejšie ako na elektrobicykloch s tenkými pneumatikami.

Kotúčové brzdy – mechanické predné a zadné bicyklové brzdy

Engwe Engine X kotúčové brzdy

Je absolútne nevyhnutné mať rovnako veľké brzdové riešenie, aby zodpovedalo výkonu motora. Engwe Engine X sa dodáva s mechanickým predným a zadným brzdovým systémom s priemerom kotúča 160 mm, ktorý sa ujal úlohy zastaviť rýchlosť 25 km/h s ľahkosťou. Bezpečnosť na prvom mieste – bicykel môžete vždy rýchlo a bezpečne zastaviť pri krátkych brzdných dráhach. Hľadáte hydraulickú olejovú brzdu? Odhlásiť sa Engwe Engine Pro.

Pokročilý LCD displej (8 x 5 cm) s tempomatom

Pokročilý LCD displej/ovládač zobrazuje indikátor batérie, rýchlomer, voľbu prevodového stupňa (prechod 1 až 5), počítadlo najazdených kilometrov, ovládanie svetiel a chybové kódy. Funkcia tempomatu vám umožní vychutnať si scénickú jazdu uzamknutím požadovaného tempa v elektrickom režime. Displej ponúka celkom ideálne osvetlenie, aby bolo dobre viditeľné počas slnečných dní aj v noci.

Ľahko skladací mechanizmus so skladacím rámom z hliníkovej zliatiny, 3 stupne

Skladací rám z hliníkovej zliatiny ponúka jednoduché skladanie len v troch fázach pri zachovaní plnej pevnosti a odolnosti rámu. Riadidlá a pedále majú navyše skladaciu konštrukciu. Prekvapivo nízkou hmotnosťou pre e-bike s takými vynikajúcimi špecifikáciami je ľahká konštrukcia rámu z hliníkovej zliatiny, ktorá napriek svojej extrémnej pevnosti váži iba 28.8 kg.

Predné 48 V LED ambientné svetlo a červené LED zadné svetlo

KÚPIŤ Engwe Engine X So zadným svetlom Nočná bezpečnosť na európskych cestáchو Engwe Engine PRO prichádza s predným svetlom a zadným zadným svetlom, vďaka čomu je bicykel viditeľný za akýchkoľvek jazdných podmienok. To zaisťuje extra bezpečnosť v tme. Predné svetlo využíva pracovné napätie 48 V s vysokovýkonným LED čipom, ktorý dosvieti až 20 metrov štvorcových. Zadné červené svetlo zabezpečuje viditeľnosť z vozidiel za vami.

Viac režimov jazdy s Engwe Engine Pro Režim pedálu, režim pedálového asistenta, Režim plynu

Režim pedálu je jednoducho šliapať, bez akejkoľvek asistencie motora. Zapnuté Režim pedálového asistenta, šliapete, ale elektrická asistencia vám dodá dodatočnú silu. Zachováte si prirodzený pocit pri šliapaní, pričom ľahko dosiahnete dvojnásobnú rýchlosť a trojnásobok vzdialenosti bez toho, aby ste sa unavili. In Režim plynu nie je potrebné šliapať do pedálov, pretože rýchlosť ovládate palcovým plynom a ovládate rýchlosť tak, ako chcete.

و Engwe Engine Odolný zadný nosič bicyklov X

Robustný a pevný zadný nosič o Engine X sa nevyrovná žiadnemu inému elektrobicyklu. Vďaka pridanej výstuži unesie nosič až 25 kg nákladu alebo aj ďalšiu osobu. Pekne sa s ním pracuje Engwe tašky na nosič bicyklov, do ktorých sa zmestí až 35 litrov a prípadne ďalšie dve batérie na mimoriadne dlhé cesty.

Prémiová kvalita od Engwe®🏆

Engwe® sa venuje výrobe najpokročilejších elektrických bicyklov dodržiavaním najnovších techník a najvyššej kvality a výrobných štandardov. Pochopenie, že dobrý e-bike nie je všetko, na čom záleží, Engwe® vytvoril mimoriadne lacný cenový model. ENGINE X je víťaz prémiového dizajnu s najpokročilejšími cyklistickými funkciami!

Engwe Prémiová kvalita EP-2 Pro

Engwe Engine X Balenie obsahuje

 1. ENGINE Elektrobicykel X (75 % predmontovaný)
 2. Jedna vymeniteľná lítiová batéria 48V13Ah (v ráme)
 3. Nabíjačka batérií
 4. Montážne náradie
 5. Používateľská príručka

Engwe Engine X Zásady nákupu

10Skóre experta
10 +
10 +
zavesenie
10

špecifikácia: ENGWE ENGINE X (VERZIA pre EÚ)

Kapacita batérie (Ah)

13

Špičkový výkon motora (WATT)

250

Maximálna rýchlosť (KM/H)

25

Brzdový systém

Mechanická brzda

Hmotnosť (KG)

28.8

Veľkosť kolies (inch)

X 20 4.0

Engwe Farba
Prevodovky Shimano

rýchlosť 7

Doba nabíjania (hodina)

4.3

Dojazd elektrického režimu (KM)

40 - 50

Maximálny dosah pedálového asistenta (KM)

60 - 80

Maximálne zaťaženie zadného nosiča (KG)

90

Rozmery (cm)

X x 175 57 123

Rozmery v zloženom stave (cm)

X x 104 55 84

Výška sedla (cm)

84 - 106

Výška riadidiel (cm)

118 - 130

Maximálne zaťaženie (KG)

175

Vhodná výška (cm)

160 - 210

Tlmič nárazov (predný)

Mechanický tlmič nárazov

Tlmič (zadný)

/

Vodotesnosť (IPX)

IP2

Systém rekuperácie energie

/

Certifikáty

CE, EN 15194, Európsky cestný právny štatút, RoHS

Záruka (mesiace)

12

Videá: ENGWE ENGINE X (VERZIA pre EÚ)

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ, ešte tu nie je žiadne hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “ENGWE ENGINE X (VERZIA EÚ)”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

1.399

Celková suma objednávky:
Pridať do zoznamu prianíPridaný do zoznamu želaníOdstránené zo zoznamu želaní 73
Pridať k porovnaniu
ENGWE ENGINE X (VERZIA pre EÚ)
ENGWE ENGINE X (VERZIA pre EÚ)
chyba: Ojoj! Žiadne kradnutie. Kontaktujte nás pre povolenie.
ENGWE Internetový obchod | Kúpte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
logo
Porovnajte položky
 • Celkom (0)
POROVNAŤ
0
Nákupný vozík