ENGWE® Autorizovaný distribútor pre Európsku úniu. Engwe Obchod Vás víta. ♡
- 14%

ENGWE P275 Pro

Pridajte svoj názor

1.899

(-14%)
Produkt je hodnotený ako #9 v kategórii Elektrické bicykle

Odomknite budúcnosť dochádzania s Engwe P275 Pro. Tam, kde sa výkon snúbi s eleganciou, tento elektrobicykel hladko integruje pokročilú technológiu, robustný motor a moderný dizajn, čo zaisťuje bezkonkurenčný zážitok z jazdy v meste.

Kategória:

Engwe Elektrobicykel P275 Pro: Hladká mestská jazda

Predefinujte svoje dochádzanie pomocou výkonného motora, inteligentných funkcií a elegantného dizajnu.

Pozdvihnite svoje dochádzanie do mesta pomocou Engwe P275 Pro – dokonalá zmes výkonu, inovácie a štýlu. Tento elektrický bicykel ponúka dynamickú a efektívnu jazdu ulicami mesta, vďaka čomu je každá cesta bezproblémová a príjemná. Znovu objavte radosť z dochádzania s Engwe Moderný dizajn a pokročilé funkcie P275 Pro.

City Shift Explorer Engwe P275 Pro Elektrický pokojný trek Engwe P275 Pro Glide Hero Engwe P275 Pro Mestský strážca Engwe P275 Pro

Engwe P275 Pro Hlavné vlastnosti a výhody

 • Bafang 250W motor so stredným pohonom: Zaisťuje intuitívnu jazdu bez potu s výkonným 250 W motorom a krútiacim momentom 65 Nm.
 • Vysokokapacitná batéria Samsung 19.2 Ah: Podporuje dojazd až 260 km s vysokokapacitnou 19.2 Ah batériou Samsung.
 • Displej Bafang® TFT DP C244: 5 úrovní pedálov, USB port, živé rozhranie.
 • 3-rýchlostný náboj automatickej prevodovky Bafang: Plynulé prechody s automatickým radením na základe rýchlosti šliapania.
 • Hydraulické kotúčové brzdy Tektro: Bezstarostné a citlivé zastavenie vo všetkých podmienkach s hydraulickými kotúčovými brzdami Tektro.
 • Karbónový hnací remeň Gates: Pokojná cesta s tichým, nehrdzavejúcim a bezúdržbovým pásom Gates Carbon Drive.
 • Pneumatiky proti prepichnutiu a reflexné ráfiky: Bezproblémové kĺzanie po nerovných cestách s reflexnými pneumatikami na ráfikoch proti prepichnutiu.
 • Sedlovka a vzduchová sedlovka Selle Royal: Prispôsobivá a pohodlná jazda so sedlom Selle Royal a nastaviteľnou vzduchovou sedlovkou.
 • Integrované predné a zadné svetlá: Jasná viditeľnosť a prispôsobiteľné jazdné scenáre s hladko integrovanými svetlami.
 • Pevný zadný nosič: Zlepšuje každodennú prepravu pomocou robustného nosiča, ktorý zaisťuje nevyhnutné veci pre bezstarostnú jazdu.

Rýchlosť voltov Engwe P275 Pro - Dynamický 250W krútiaci moment Bafang E-Bike

Motor Bafang 250W so stredným pohonom

Engwe P275 Pro, vybavený stredovým motorom so snímačom krútiaceho momentu Bafang, zmení vaše dochádzanie. Je pozoruhodné, že výkonný 250 W motor s krútiacim momentom 65 Nm sa intuitívne synchronizuje s vaším šliapaním a poskytuje prirodzenú jazdu bez potu. Okrem toho môžete jednoducho prepínať medzi režimami podpory pre energizujúci tréning alebo svižnú cestu do kopca, vďaka čomu budú kopce a premávka hračkou.

Vysokokapacitná batéria Samsung s kapacitou 19.2 Ah

Zažite dlhé jazdy s Engwe P275 Pro s vysokokapacitnou 19.2 Ah batériou Samsung. Výhoda tejto veľkokapacitnej batérie je zrejmá, pretože nielenže podporuje až 260 kilometrov (161 míľ) v režime Eco pedálu, ale tiež zaisťuje spoľahlivý a trvalý zdroj energie.

Elektrobicykel Urban Horizon Engwe Displej P275 Pro - Adventure Seeker Electric Commuter_BafangDisplej Bafang® s portom UPS

Zvýšte úroveň svojej jazdy s Bafang® TFT DP C244 na Engwe P275 Pro, ktorý ponúka jednoduché a prispôsobiteľné rozhranie. Okrem toho môžu cyklisti ľahko doladiť výkon svojho elektrického bicykla pomocou intuitívnych dotykových ovládacích prvkov, ktoré si prispôsobia medzi piatimi úrovňami asistencie pedálov, aby vyhovovali rôznym terénom. Pozoruhodné je, že displej obsahuje praktický 5V USB nabíjací port pre pohodlné nabíjanie zariadenia, vďaka čomu je nevyhnutným spoločníkom pri dobrodružstvách.

Náboj 3-rýchlostnej automatickej prevodovky Bafang

Zvýšte úroveň svojej jazdy pomocou 3-rýchlostného náboja automatickej prevodovky Bafang, pretože prevodové stupne sa radia automaticky na základe rýchlosti šliapania. Náboj navyše zaisťuje rýchlejšiu jazdu pri zrýchľovaní a plynule preraďuje na nižšie prevodové stupne pri spomaľovaní. Tento intuitívny systém poskytuje hands-free a plynulú jazdu na bicykli.

Glide Master Explorer Engwe E-bicykel P275 Pro - Hydraulic Hero Edition

Hydraulické kotúčové brzdy Tektro

vydajte sa na bezstarostné jazdy s Engwe Hydraulické kotúčové brzdy P275 Pro a Tektro. Táto kombinácia zaisťuje efektívne štartovanie a zastavovanie za všetkých poveternostných podmienok. Brzdy Tektro navyše poskytujú spoľahlivý a pohotový výkon, ktorý cyklistom umožňuje používať Engwe P275 Profesionálna sebadôvera a kontrola na cestách. Rýchla a predvídateľná odozva brzdenia zaisťuje bezpečnú a príjemnú jazdu v rôznych prostrediach.

Sedlovka Selle Royal Sedlo & Air

Vylepšite svoj zážitok z jazdy v meste s Engwe P275 Pro so sedlom Selle Royal a nastaviteľnou vzduchovou sedlovkou. Sedlo, vyrobené pre spoľahlivé pohodlie, sa prispôsobí rôznym terénom. Okrem toho ľahko nastaviteľná vzduchová sedlovka umožňuje personalizovaný dotyk, vďaka čomu sa každá cesta na nej Engwe P275 Pro pohodlné a prispôsobiteľné.

Eco Charge Cruiser Engwe P275 Pro - Efektívny 3-rýchlostný elektrický dojazd Bafang

Karbónový hnací remeň Gates

Ponorte sa do tichých jázd na Engwe P275 Pro s pásom Gates Carbon Drive – bez hrdze, mastnoty a škvŕn. Riadenie krútiaceho momentu bez námahy poskytuje pokojný zážitok z pedálov, eliminuje cinkanie a klepanie reťaze. Navyše si vychutnajte bezstarostnú odolnosť s bezúdržbovým dizajnom, ktorý sľubuje očarujúci pokoj na každom Engwe Cesta P275 Pro.

Štúdia zadného nosiča

Kĺzte sa mestom bez námahy s robustným zadným nosičom Engwe P275 Pro. Efektívne zabezpečte svoje základné veci a vytvorte dokonalého spoločníka na každodenné dochádzanie. navyše engineTento zadný nosič, navrhnutý pre trvalú odolnosť, poskytuje nielen stabilnú platformu, ale tiež zlepšuje váš každodenný zážitok z prepravy. Vychutnajte si bezstarostné jazdy s ďalšou výhodou jednoduchého a bezpečného uloženia, ktoré premení vaše dochádzanie do práce na bezproblémovú a spoľahlivú cestu s Engwe P275 Pro.

Power Pathfinder Engwe P275 Pro - Reflexný ráfik Raider Electric Adventure

Pneumatiky proti prepichnutiu a reflexné ráfiky

Povýšte svoju Engwe Cestovanie P275 Pro s pneumatikami na ráfikoch odolnými proti prepichnutiu a reflexnými ráfikmi, ktoré sa bez námahy kĺžu po kamenistých alebo nerovných cestách. Absorbujte otrasy a odolajte prepichnutiu pre plyšovú jazdu na uliciach s jamami. Navyše si vychutnajte ochranu pred úlomkami a tŕňmi a zaistite bezstarostnú jazdu na vašom ebike. Reflexné ráfiky zlepšujú viditeľnosť za zhoršených svetelných podmienok a spájajú bezpečnosť a pohodlie pre cyklistické dobrodružstvo bez starostí.

Integrovaný ľahký _E-Cityscape Cruiser Engwe P275 Pro - AutoShift Maverick Urban CommuterIntegrované predné a zadné svetlá

Užite si dobre osvetlenú cestu s Engwe Integrované predné a zadné svetlá P275 Pro, hladko integrované pre jasný výhľad dopredu. Okrem toho môžete bez námahy navigovať za akýchkoľvek svetelných podmienok a zadné svetlo zvyšuje všestrannosť a pohodlie. Odnímateľný dizajn navyše umožňuje jednoduché úpravy alebo výmeny, čím zaisťuje prispôsobivosť rôznym jazdným scenárom pre bezpečnejší a príjemnejší zážitok z jazdy na bicykli.

Prémiová kvalita s vynikajúcou dostupnosťou a lacnou cenou!🏆

Engwe® sa venuje výrobe najpokročilejších elektrických bicyklov dodržiavaním najnovších techník a najvyššej kvality a výrobných štandardov. Pochopenie, že dobrý e-bike nie je všetko, na čom záleží, Engwe® vytvoril mimoriadne lacný cenový model. Odporúčame vám urobiť si vlastný prieskum a porovnať Engwe® e-bicykle s konkurenčnými modelmi. Sme presvedčení, že nenájdete žiadne iné pokročilé bicykle v tak dostupnej cenovej kategórii. Víťaz pokročilého dizajnu, víťaz ceny! 🏆

Engwe Prémiová kvalita EP-2 Pro

Engwe Balenie P275 Pro obsahuje

 1. Elektrobicykel P275 Pro (75 % predmontovaný)
 2. Jedna lítiová batéria 36 V 19.2 Ah
 3. Nabíjačka batérií
 4. Montážne náradie
 5. Používateľská príručka

Engwe Podmienky a pravidlá P275 Pro

Engwe Reklamný prúžok P275 ST

9.5Skóre experta
Odomknite budúcnosť dochádzania s Engwe P275 Pro. Tam, kde sa výkon snúbi s eleganciou, tento elektrobicykel hladko integruje pokročilú technológiu, robustný motor a moderný dizajn, čo zaisťuje bezkonkurenčný zážitok z jazdy v meste.
zavesenie
9.5

špecifikácia: ENGWE P275 Pro

Kapacita batérie (Ah)

Samsung 19.2Ah

Špičkový výkon motora (WATT)

Stredný motor Bafang 250W

Maximálna rýchlosť (KM/H)

25 KM / H

Brzdový systém

180 mm predné a zadné hydraulické kotúče Tektro

Veľkosť kolies (inch)

27.5 2.4 × "

Engwe Farba
Prevodovky Shimano

Bafang 3-úrovňové automatické radenie prevodových stupňov

Doba nabíjania (hodina)

3-8 hodín

Dojazd elektrického režimu (KM)

60-80km

Maximálny dosah pedálového asistenta (KM)

150-260km

Maximálne zaťaženie zadného nosiča (KG)

25 kg

Rozmery (cm)

Veľkosť: 188 x 69 x 98.5 cm

Rozmery v zloženom stave (cm)

/

Výška sedla (cm)

82-98cm

Výška riadidiel (cm)

98.5cm

Maximálne zaťaženie (KG)

100

Vhodná výška (cm)

175-200cm

Tlmič nárazov (predný)

/

Tlmič (zadný)

/

Vodotesnosť (IPX)

IPX6

Systém rekuperácie energie

/

Certifikáty

CE, EN 15194, RoHS

Záruka (mesiace)

12

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ, ešte tu nie je žiadne hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “ENGWE P275 Pro”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

1.899

Celková suma objednávky:
Pridať do zoznamu prianíPridaný do zoznamu želaníOdstránené zo zoznamu želaní 180
Pridať k porovnaniu
chyba: Ojoj! Žiadne kradnutie. Kontaktujte nás pre povolenie.
ENGWE Internetový obchod | Kúpte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
logo
Porovnajte položky
 • Celkom (0)
POROVNAŤ
6
Nákupný vozík