ENGWE® Autorizovaný distribútor pre Európsku úniu. Engwe Obchod Vás víta. ♡
- 21%

ENGWE X24

(4 Recenzie zákazníkov)

1.499

(-21%)

Engwe X24 je navrhnutý a vyrobený s použitím najpokročilejších metód a prísnych smerníc kvality. Každý detail je starostlivo vyrobený tak, aby poskytoval čo najlepší cyklistický zážitok. Vyber Engwe X24 a zažite vrchol špičkového dizajnu a výkonu.

Kategória:

Odhalenie Engwe Elektrický bicykel X24 – pozdvihnite svoju jazdu 🏆

Engwe X24 nie je váš priemerný elektrický bicykel. Spája prvky bicykla, motocykla a elektrického bicykla a vytvára skutočne jedinečný a pokročilý dizajn. S vyšším výkonom, vyššou rýchlosťou a väčším dosahom Engwe X24 posúva hranice toho, čo dokáže elektrobicykel. Zažite budúcnosť cyklistiky s Engwe X24.

Engwe X24 Extrémne vlastnosti a výhody

 • Voliteľné duálne batérie: Užite si predĺženú elektrickú jazdu až do 100 km s 48V 19.2Ah primárnou a 10Ah sekundárnou batériou (voliteľné).
 • Vylepšený 1000W motor: Uvoľnite extrémny výkon s 1000 70 W motorom, krútiacim momentom 1200 Nm a špičkovým výkonom XNUMX XNUMX W, aby ste zdolali akýkoľvek terén.
 • Trojité odpruženie: Zažite vynikajúci komfort s hydraulickými, mechanickými a vzduchovými tlmičmi pre hladkú jazdu.
 • 30% lezecká kapacita: Bez námahy zdolávajte kopce s pôsobivou 30% stúpavosťou.
 • Inteligentný TFT displej: Sledujte priebeh, upravujte nastavenia a zobrazujte indikátory napájania na LCD displeji.
 • Pokročilé hydraulické kotúčové brzdy: Jazdite s istotou s účinnými hydraulickými kotúčovými brzdami.
 • Pokročilé odpruženie Quad: Ponorte sa do opulentného komfortu so štvorkolkami.
 • Vonkajší terén 24 x 4-inch Tučné pneumatiky: Pohybujte sa v nerovnom teréne so stabilitou pomocou 24 x 4-inch tukové pneumatiky.
 • Ľahký rám z hliníkovej zliatiny: Vyvážte odolnosť a obratnosť pomocou ľahkého rámu z hliníkovej zliatiny.
 • Skladací dizajn: Zvýšte pohodlie s inovatívnym skladacím dizajnom na prepravu a skladovanie.
 • 8-rýchlostné prevody Shimano: Plynule sa prispôsobte pomocou technológie 8-stupňovej prevodovky pre hladkú jazdu.
 • Atraktívny dizajn: Objavte na našom Instagrame podmanivú estetiku, predvádzajúc štýl a rafinovanosť.

Rozpútajte dobrodružstvo Engwe X24 E-Bike Precízny dizajn Lezenie bez námahy Engwe X24 Revolučný elektrický bicykel, vylepšený výkon motora Zvýšte svoju jazdu Engwe X24 70 Nm Krútiaci moment, Powerhouse Performance Engwe Elektrický bicykel X24 Trailblazing Design 25 KMH Top Speed

Inteligentný inteligentný displej TFT od ENGWE X26

Inteligentný TFT displej s pokročilými funkciami

Efektívne monitorujte svoje Engwe Jazda X24 s pokročilým LCD displejom, ktorý poskytuje aktuálne informácie o rýchlosti, vzdialenosti, režime a vlastných nastaveniach v reálnom čase. Inteligentný TFT displej zobrazuje dôležité údaje vrátane indikátorov napájania a ovládacích prvkov pre svetlomety, zadné svetlá a elektrickú asistenciu pre optimalizovaný a personalizovaný zážitok z jazdy. Jednoduchým pohľadom môžete bez námahy sledovať svoj výkon a podľa toho sa prispôsobiť.

Dvojité batérie pre rozšírený dosah

Engwe X24 je vybavený duálnymi batériami, primárnou batériou s kapacitou 48V a 19.2Ah a voliteľnou sekundárnou batériou s kapacitou 10Ah. Tento duálny batériový systém poskytuje predĺžený dojazd, ktorý vám umožní prejsť až 100 kilometrov na jedno nabitie v elektrickom režime.

Engwe Pokročilé hydraulické kotúčové brzdy X24 pre bezpečnosť

Pokročilé hydraulické kotúčové brzdy pre bezpečnosť

Bezpečnosť je pri jazde na bicykli najdôležitejšia, najmä pri jazde vysokou rýchlosťou. Z tohto dôvodu, Engwe X24 je vybavený pokročilými hydraulickými kotúčovými brzdami. Tieto brzdy ponúkajú bezpečný a účinný brzdový systém, ktorý zaisťuje rýchle a efektívne zastavenie aj pri vysokých rýchlostiach. Jazdite s istotou s vedomím, že máte k dispozícii spoľahlivé a citlivé brzdy.

Vylepšený 1000W motor pre extrémny výkon

Jednou z výnimočných vlastností Engwe X24 je jeho vylepšený 1000W motor, ktorý poskytuje úžasný krútiaci moment 70 Nm. Tento výkonný motor poskytuje výnimočné zrýchlenie a maximálnu rýchlosť 25 km/h. So špičkovým výkonom dosahujúcim pôsobivých 1200 W Engwe X24 bez námahy dominuje aj v tých najťažších terénoch, vďaka čomu sú boje do kopca minulosťou.

8-rýchlostné prevody Shimano pre efektívne radenie prevodových stupňov

Bezproblémové preraďovanie hrá kľúčovú úlohu pri poskytovaní plynulého a príjemného cyklistického zážitku. The Engwe X24 sa môže pochváliť technológiou 8-rýchlostného prevodu Shimano, ktorá umožňuje bezproblémové prispôsobenie sa rôznym terénom a jazdným situáciám. Či už ide o navigáciu v strmých stúpaniach alebo kĺzanie po rovných povrchoch Engwe Pokročilý prevodový systém X24 zaručuje výnimočný výkon.

30% lezecká kapacita na dobývanie kopcov

Zdolávanie svahov a hôr nebolo nikdy pohodlnejšie s týmto Engwe Elektrický bicykel X24. Vďaka svojej pôsobivej 30% stúpavosti vám tento vysokovýkonný bicykel umožňuje bez námahy zdolať strmé stúpania a dosiahnuť bezkonkurenčné výšky. Či už sa pohybujete cez kopcovitú mestskú krajinu alebo skúmate členité terény horských chodníkov, Engwe X24 zaisťuje bezproblémovú a príjemnú cestu a zaručuje, že vaše vytúžené destinácie sú ľahko dostupné.

Trojité odpruženie pre bezkonkurenčné pohodlie

Zažite špičkovú cyklistiku s Engwe X24 a jeho prelomový systém trojitého odpruženia. Jedinečne vybavený prednými hydraulickými, strednými mechanickými a zadnými vzduchovými tlmičmi ponúka trojnásobné tlmenie nárazov ako štandardné e-bicykle. To znamená, že si môžete užiť hladšiu a pohodlnejšiu jazdu aj na nerovnom a nerovnom teréne.

Engwe X24 trojité odpruženiePokročilý systém Quad Suspension pre hladkú jazdu

Engwe X24 sa môže pochváliť pokročilým systémom quad odpruženia, ktorý zvyšuje komfort na bezprecedentnú úroveň. Kombináciou tohto špičkového systému s vyššie spomínaným trojitým odpružením tento elektrobicykel zaručuje precízne hladkú a príjemnú jazdu. Rozlúčte sa s otrasnými nárazmi a vibráciami a pozdravte opulentný a maximálne pohodlný cyklistický zážitok.

Ľahký rám z hliníkovej zliatiny pre dlhú životnosť

Engwe X24 má sofistikovaný rám z hliníkovej zliatiny, ktorý odborne spája odolnosť s ľahkou konštrukciou. Tento špičkový materiál poskytuje optimálny výkon, zaručuje odolnosť a dlhú životnosť pri zachovaní nízkej hmotnosti bicykla. Navrhnuté tak, aby zodpovedali výzvam terénneho prieskumu Engwe X24 zaisťuje výnimočnú obratnosť a manévrovateľnosť.

Engwe X26 Fat Tire 20inch by 4inch Offroad All Terrain Pneumatika

Vonkajší terén 24 x 4-inch Tučné pneumatiky pre stabilitu

Pokiaľ ide o jazdu v teréne, stabilita zohráva kľúčovú úlohu. The Engwe X24 sa môže pochváliť vonkajším terénom 24 x 4-inch tukové pneumatiky, ktoré ponúkajú výnimočnú stabilitu a bezkonkurenčnú priľnavosť na členitom teréne. Či už sa ocitnete pri prechádzaní pieskom, štrkom alebo snehom, tieto tukové pneumatiky zaručujú neochvejnú stabilitu a maximálnu bezpečnosť. Pripravte sa na skutočne vzrušujúci off-roadový zážitok ako nikdy predtým.

Atraktívny dizajn pre štýl a sofistikovanosť

Engwe X24 má výrazný dizajn, ktorý vyžaruje eleganciu a rafinovanosť. Jeho hladké obrysy a moderný vzhľad robia z tohto elektrického bicykla na uliciach jednoznačný pútač pozornosti. Zažite štýlovú a pútavú jazdu s Engwe X24, vytvorený pre bezkonkurenčnú sofistikovanosť.

ENGWE Skladací ebike so skladacím rámom X26 Kúpiť online obchod

Skladací dizajn pre jednoduchú prepravu

Prepravujte svoj bicykel bez námahy pomocou pokročilých Engwe Skladacia konštrukcia X24. Táto inovatívna funkcia umožňuje bezproblémové skladanie a jednoduché skladovanie v kufri vášho vozidla, čím eliminuje potrebu drahých nosičov bicyklov alebo prívesov.

Prémiová kvalita od Engwe®🏆

Engwe® sa zaviazala vytvárať najmodernejšie elektrické bicykle s použitím najnovších metód a najprísnejších výrobných a kvalitatívnych pokynov. Engwe® vyvinul neuveriteľne dostupný cenový plán po tom, čo si uvedomil, že vynikajúci e-bike nie je jediná vec, na ktorej záleží. Vďaka najmodernejším cyklistickým funkciám je X26 víťazom z hľadiska prémiového dizajnu!

Engwe Prémiová kvalita EP-2 Pro

Engwe X24 Balenie obsahuje

 1. Elektrobicykel X24 (75 % predmontovaný)
 2. Jedno/dvojité batérie
 3. Nabíjačka batérií
 4. Montážne náradie
 5. Používateľská príručka

Engwe X24 Zásady nákupu

Engwe X Series

špecifikácia: ENGWE X24

Kapacita batérie (Ah)

29.2 Ah (19.2 Ah + 10 Ah)

Špičkový výkon motora (WATT)

1200

Maximálna rýchlosť (KM/H)

25

Brzdový systém

Hydraulické olejové brzdy

Hmotnosť (KG)

41.9kg

Veľkosť kolies (inch)

X 24 4.0

Engwe Farba
Prevodovky Shimano

rýchlosť 8

Doba nabíjania (hodina)

8

Dojazd elektrického režimu (KM)

100

Maximálny dosah pedálového asistenta (KM)

150

Maximálne zaťaženie zadného nosiča (KG)

150

Rozmery (cm)

186x72x108

Rozmery v zloženom stave (cm)

106x74x107

Výška sedla (cm)

Minimálne 90 cm

Výška riadidiel (cm)

108

Maximálne zaťaženie (KG)

150

Vhodná výška (cm)

160 - 210

Tlmič nárazov (predný)

Pružinový hydraulický tlmič

Tlmič (zadný)

Stredný mechanický tlmič a zadný vzduchový tlmič

Vodotesnosť (IPX)

IP2

Systém rekuperácie energie

/

Certifikáty

CE, EN 15194, RoHS

Záruka (mesiace)

12

3 recenzia pre ENGWE X24

4.7 z 5
2
1
0
0
0
Napísať recenziu
Zobraziť všetky najužitočnejšie najvyšší rating najnižším hodnotením
 1. Barrett -

  Très belle fiche technika et retours assez favors des utilisateurs.
  Par contre aucune info sur la possibilité de l utiliser de façon légale et homologuée y compris en l immatriculant. Les contrôles vont être de plus en plus fréquents et si à terme ce velo nie je použiteľné que sur voie privée ça va être compliqué

  Užitočný(0) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
  • PayHelp (vedúci obchodu) -

   Bonjour Barret,

   Nous vous remercions de partager vos commentaires. Rassurez-vous, l'utilisation du vélo est légale et vous n'avez pas besoin de permis pour l'utiliser. Je obmedzená na 25 km/h, je zaručená legálna.

   Pozrite sa na ďalšie informácie, na nové kontakty podpora@engwe.net.

   S pozdravom,
   Tím Engwe

   Užitočný(3) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 2. felvia Pierre -

  super velo

  + PROS: mocný
  - ZÁPORY: manque un pare boue
  Užitočný(2) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 3. The -

  Une tuerie

  + PROS: Très bien pour tout le monde
  - ZÁPORY: Manque garde de boue
  Užitočný(4) neužitočné(1)Už ste to hlasovali

  Pridať recenziu

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

  1.499

  Celková suma objednávky:
  Pridať do zoznamu prianíPridaný do zoznamu želaníOdstránené zo zoznamu želaní 47
  Pridať k porovnaniu
  chyba: Ojoj! Žiadne kradnutie. Kontaktujte nás pre povolenie.
  ENGWE Internetový obchod | Kúpte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
  logo
  Porovnajte položky
  • Celkom (0)
  POROVNAŤ
  6
  Nákupný vozík