ENGWE® Autorizovaný distribútor pre Európsku úniu. Engwe Obchod Vás víta. ♡

ENGWE X26

Pridajte svoj názor

2.399

ENGWE Extrémne výkonný e-bike X26 sa stáva známym ako jeden z najpokročilejších elektrických bicyklov, aký bol kedy vytvorený! Hoci je nový a stále sa vyrába, spätná väzba prvých používateľov je úplne 5-hviezdičková fantastická. ⭐⭐⭐⭐⭐
Dodáva sa s extrémne vysokými funkciami, motorom so špičkovým výkonom 1000 W a celý jeho rám pozostáva z duálnej batérie, ktorá je s 1373 Wh jednou z najväčších na trhu.

ENGWE X26 Extrémne výkonný elektrobicykel, ktorý si podmaní každý terén🏆

Engwe X26 bol jedným z najviac crowdfundovaných projektov e-bikov všetkých čias! X26 financoval viac ako 1,000,000 550 XNUMX EUR od XNUMX podporovateľov ako jeden z najpokročilejších elektrických bicyklov, aké boli kedy vytvorené.

Elektrický bicykel tak inovatívny a pokrokový ako Engwe X26 nikto predtým nevidel! Funguje ako elektrický bicykel, ale pôsobí skôr ako motorka alebo terénna motorka. Vývojári úspešne implementovali do tohto výnimočného zariadenia niektoré z najpokročilejších jazdných funkcií na svete. Bol vyrobený na zdolanie tých najextrémnejších terénov s absolútne víťaznými vzdialenosťami na veľké vzdialenosti. Má nie jednu, ale dve vysokokapacitné batérie s dlhou výdržou, ktoré poháňajú bezkomutátorový elektromotor so špičkovým výkonom 1000W. Počuli ste už o e-biku, ktorý dokáže ísť rýchlosťou až 50 km/h? X26 plechovka. Je schopný prejsť až 100 kilometrov v čisto elektrickom režime bez pedálovania!

Engwe X26 Extrémne vlastnosti a výhody

 • Dvojité 1373 Wh batérie 48 V a 19 Ah (hlavná batéria) a 7.5 Ah (sekundárna batéria).
 • Vylepšený 1000 W motor ponúka extrémny výkon pri akcelerácii a konečnú rýchlosť 50 km/h.
 • 30% stúpanie do kopca schopnosť robí skutočný rozdiel pri dobývaní kopcov a hôr.
 • Max. Dojazd 100 km na jedno nabitie vás môže previesť z jedného mesta do druhého.
 • Inteligentný a veľký LCD displej s farbami odráža vašu rýchlosť, vzdialenosti, režim a viaceré nastavenia.
 • Pokročilé hydraulické kotúčové brzdy sú potrebné na zaistenie bezpečnej a krátkej dráhy brzdenia pri vysokých rýchlostiach.
 • Štvornásobný pokročilý systém odpruženia poskytuje najhladšiu jazdu, akú ste kedy zažili.
 • All-Terén 26 x 4-inch Tučné pneumatiky robí jazdu stabilnou a bezpečnou a zároveň absorbuje nárazy z nerovného terénu.
 • Rám z hliníkovej zliatiny Advance-Design udržuje ho ľahký a zároveň ponúka extrémne výhody.
 • Skladací dizajn zaisťuje, že svoj bicykel môžete prepravovať v kufri auta po celej krajine.
 • 8-rýchlostné prevody Shimano® zabezpečiť efektívne prepínanie prevodov v závislosti od potrieb terénu.
 • Protišmykový pedál s vylepšeným gripom zaisťuje vašu nohu na pedáli a eliminuje šmykľavé povrchy.
 • Tempomat je spôsob, ako uzamknúť rýchlosť, čím sa eliminuje potreba ovládať plyn.
 • Zadné sedadlo v motocyklovom štýle umožňuje prepravu inej osoby alebo ťažkého nákladu.
 • Batéria uzamknutá kľúčom zabezpečuje, aby ho nikto neukradol. Nabite ho v bicykli alebo ho vyberte.
 • Atraktívny dizajn - Ďalšie fotografie používateľov nájdete na náš Instagram.

Engwe X26 Kde kúpiť Objednávka Review User Preskúmanie Engwe X26 Objednávka Kúpiť eMTB

Revolučný dizajn novej generácie

Niekto by povedal Engwe X26 je kríženec dirtbiku, motocykla a elektrického bicykla. To je však nespravodlivé, pretože X26 ponúka oveľa viac. Je to jednoducho najnovší a možno najpokročilejší dizajn elektrického bicykla, aký existuje. Viac výkonu, väčšia rýchlosť, väčší dosah a lepší výkon – Engwe X26 má všetko!

Extrémny výkon 1000 W bezuhlíkového motora

Bude cítiť väčší výkon ako na akomkoľvek inom elektrickom bicykli. X26 poskytuje konštantný a spoľahlivý výkon 750 W a dokáže vytlačiť neuveriteľných 1000 250 W, keď čelíte náročnému terénu, na rozdiel od niektorých iných motorov pre e-bicykle, ktoré dokážu vyprodukovať iba XNUMX W. To vám umožňuje pohodlne sa pohybovať po špine a horách pri kĺzaní po piesku a štrku bez prestávky.

Neuveriteľný dizajn dvoch batérií – jedna v ráme, druhá pod sedadlom

Dvojitá batéria 19.2AH a 7.5AH Long Range Buy Engwe X26Je len rozumné, že najlepší elektrický bicykel by mal mať najlepšiu batériu. Preto Engwe X26 má duálne 1373Wh batérie. Primárna batéria s kapacitou 19 Ah je umiestnená pod sedadlom a sekundárna batéria s kapacitou 7.5 Ah je umiestnená v prednej časti rámu. Okrem extra kapacity batérie tiež dokonale rozložia hmotnosť bicykla pre ideálne vyváženie.

Vysokovýkonné pružinové a hydraulické dvojité odpruženie zapnuté Engwe X26

Vysokovýkonné dvojité odpruženie pozostáva z obrovská predná odpružená vidlica, dvojitý zadný pružinový olej motocyklového typu zavesenie spolu s stredový rámový hydraulický tlmič, Engwe X26 má aktualizované zadné vysokovýkonné pohybové tlmiče a predné pružinové hydraulické tlmiče. Toto pokročilé odpruženie sa odráža v skutočne pohodlnej jazde, dokonca aj v teréne.

Tukové pneumatiky pre motocykle, obrovský rám, ale stále skladací dizajn na uľahčenie prepravy

Dobrá správa – na prepravu X26 po krajine s autom nepotrebujete príves ani drahý nosič bicyklov. Pneumatiky a rám sú dosť veľké, ale stále môžete bicykel zložiť, aby sa zmestil do kufrov väčšiny komerčných áut. Aj keď ide o jeden z najväčších elektrobicyklov na trhu, na prepravu svojho elektrobicykla nepotrebujete príves Engwe X26.

26 x 4-inch Tučné pneumatiky pre terén, sneh a iné použitie

Pre rýchle elektrické vozidlá, tukové pneumatiky (26 x 4-inch, Chaoyang alebo CST) sa dôrazne odporúča alebo dokonca vyžaduje. Pre väčšiu stabilitu a vašu osobnú bezpečnosť musíte použiť tukové pneumatiky, akonáhle elektrobicykel dosiahne rýchlosť vyššiu ako 50 km/h. Poskytujú vynikajúcu priľnavosť k zemi a pracujú v tandeme s hydraulickým systémom trojitého odpruženia, aby absorbovali všetky nárazy z nerovného terénu. Odporúčaný tlak v pneumatikách je 140 kpa.

Engwe Pokročilé hydraulické olejové kotúčové brzdy X26

Aby zodpovedali engine výkon, je životne potrebné mať prepracovaný hydraulický brzdový systém. Súčasťou sú predné aj zadné hydraulické olejové kotúčové brzdy Engwe X26. Je dobre známe, že hydraulické brzdy sú najrýchlejšou a najbezpečnejšou technikou na zníženie vysokých rýchlostí elektrických vozidiel. Navyše, pri brzdení si X26 dobije vlastnú batériu.

Inteligentný TFT displej je zapnutý Engwe X26 s farbami a rozšírenými nastaveniami

Inteligentný inteligentný displej TFT od ENGWE X26Vaše dôležité jazdné informácie a ďalšie budú vždy zobrazené v krištáľovo čistých detailoch na tomto inteligentnom TFT displeji. Obsahuje inteligentný displej výkonu, indikátor výkonu motora, automatické ovládanie svetlometov, ovládanie výkonu, čas jazdy, ovládanie zadných svetiel, zobrazenie rýchlosti (vrátane rýchlosti v reálnom čase, maximálnej rýchlosti a priemernej rýchlosti) a zobrazenie počtu najazdených kilometrov (vrátane jednotlivých najazdených kilometrov). a celkový počet najazdených kilometrov). Pomocou pokročilých možností môžete zmeniť konečné rýchlosti a množstvo ďalších premenných.

Pedal Assist, plyn a ďalšie jazdné režimy s Engwe X26

Pedálovanie je všetko, čo k tomu patrí – žiadna motorická pomôcka. Keď v Režim pedálového asistenta, šliapete stále, ale s pomocou elektrickej energie. Môžete zdvojnásobiť tempo a zdvojnásobiť vzdialenosť bez únavy pri zachovaní prirodzeného pocitu z pedálovania. V režime plynu, nemusíte šliapať do pedálov, pretože rýchlosť je riadená plynom, vďaka čomu je e-bike viac ako motorka.

Zadné zadné sedadlo v motocyklovom štýle

Žiadny iný e-bike sa nevyrovná výkonným a odolným zadným zadným sedadlám v štýle motocykla X26. Nosič unesie viac ako 150 kg vecí alebo dokonca ďalšiu osobu s nadváhou, pretože je extra vystužený. Len naskoč a drž sa! Zadná strana rámu, ktorá drží váhu zadného sedadla, je podopretá dvojitým obrovským pružinovým olejovým odpružením motocyklového typu.

LED zadné svetlo a 48V ambientné svetlomety

Engwe X26 Predný LED svetlomet a červené zadné zadné svetlo pre bezpečnosťPredné a zadné zadné svetlá na Engwe X26 zviditeľňuje okolie bicykla v každej jazdnej situácii. To poskytuje zvýšenú bezpečnosť v noci. Pomocou vysokovýkonného LED čipu a chodu na 48 V dokáže predné svetlo osvetliť plochu až 20 metrov štvorcových. Zadné červené svetlo zaručuje viditeľnosť protiidúcich vozidiel.

Prémiová kvalita od Engwe®🏆

Engwe® sa zaviazala vytvárať najmodernejšie elektrické bicykle s použitím najnovších metód a najprísnejších výrobných a kvalitatívnych pokynov. Engwe® vyvinul neuveriteľne dostupný cenový plán po tom, čo si uvedomil, že vynikajúci e-bike nie je jediná vec, na ktorej záleží. Vďaka najmodernejším cyklistickým funkciám je X26 víťazom z hľadiska prémiového dizajnu!

Engwe Prémiová kvalita EP-2 Pro

Engwe X26 Balenie obsahuje

 1. Elektrobicykel X26 (75 % predmontovaný)
 2. Dvojité 1373 Wh batérie (v ráme)
 3. Nabíjačka batérií
 4. Montážne náradie
 5. Používateľská príručka

Engwe X26 Zásady nákupu

Engwe X26 Kde kúpiť 1000 W vysokovýkonný ebike

špecifikácia: ENGWE X26

Kapacita batérie (Ah)

26.5 (19+7.5)

Špičkový výkon motora (WATT)

1200

Maximálna rýchlosť (KM/H)

50

Brzdový systém

Hydraulické olejové brzdy

Hmotnosť (KG)

41

Veľkosť kolies (inch)

X 20 4.0

Engwe Farba
Prevodovky Shimano

rýchlosť 8

Doba nabíjania (hodina)

7

Dojazd elektrického režimu (KM)

93

Maximálny dosah pedálového asistenta (KM)

150

Maximálne zaťaženie zadného nosiča (KG)

150

Rozmery (cm)

X x 192 72 120

Rozmery v zloženom stave (cm)

X x 110 72 120

Výška sedla (cm)

99 - 125

Výška riadidiel (cm)

120

Maximálne zaťaženie (KG)

150

Vhodná výška (cm)

170 - 200

Tlmič nárazov (predný)

Olejová pružinová magnéziová vidlica

Tlmič (zadný)

Vysoko výkonný tlmič nárazov s dvojitým pohybom

Vodotesnosť (IPX)

IP2

Systém rekuperácie energie

Funkcia automatického dobíjania

Certifikáty

CE, EN 15194, RoHS

Záruka (mesiace)

12

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ, ešte tu nie je žiadne hodnotenie.

Pridajte recenziu ako prvý “ENGWE X26"

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

2.399

Celková suma objednávky:
Pridať do zoznamu prianíPridaný do zoznamu želaníOdstránené zo zoznamu želaní 44
Pridať k porovnaniu
chyba: Ojoj! Žiadne kradnutie. Kontaktujte nás pre povolenie.
ENGWE Internetový obchod | Kúpte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
logo
Porovnajte položky
 • Celkom (0)
POROVNAŤ
6
Nákupný vozík