ENGWE® Autorizovaný distribútor pre Európsku úniu. Engwe Obchod Vás víta. ♡

Mobilné úložisko EVA Hard Shell

Pridajte svoj názor

40

Mobilné úložisko EVA Hard Shell chráni gadgety až 7 inchmá priemer a umožňuje vám bezpečne vidieť váš telefón počas jazdy na bicykli. Otočný dizajn pevne uchopí vašu rukoväť a umožní vám vybrať si optimálny uhol pohľadu na cestách!

SKU: 40031 Kategória:

Mobilné úložisko EVA Hard Shell

Tento držiak mobilného telefónu EVA Hard Shell sa bezpečne uchytí na rukoväť vášho bicykla alebo skútra, čo vám umožní vidieť a pristupovať k telefónu, keď ste na cestách!

4 pazúry bezpečne pripevnite k rukoväti bicykla alebo motocykla

Musíte stlačiť stredné tlačidlo na tomto držiaku a pazúry sa bezpečne zapadnú okolo rukoväte bicykla. Keď ste pripravení vybrať telefón, jednoducho stlačte obe rukoväte súčasne a vaše zariadenie sa bezpečne uvoľní, čo vám umožní vystúpiť z bicykla a pokračovať v prehliadke.

Mobilné úložisko EVADizajn odolný voči striekajúcej vode

Naše mobilné úložisko EVA Hard Shell bolo navrhnuté tak, aby bolo odolné voči vode! To znamená, že môžete jazdiť za každého počasia – sneh, dážď alebo slnko – s vedomím, že vaše zariadenie bude v bezpečí.

Pohodlne sa prispôsobí vášmu zariadeniu a udrží ho v bezpečí, keď ste vonku.

Tento držiak sa pohodlne zmestí okolo vášho smartfónu a udrží ho v bezpečí, keď jazdíte na bicykli alebo motocykli! Zostane úplne v bezpečí na vašom bicykli pod uhlom, ktorý si zvolíte, a poskytne vám ideálne jednoduché zobrazenie, keď ste na cestách.

EVA-Vodotesný-Hard-Shell-Mobile-StoragePriateľské k dotykovej obrazovke

Tento držiak nezasahuje do vašej schopnosti používať dotykovú obrazovku vášho telefónu alebo ktorýkoľvek z portov zariadenia, takže stále môžete používať káblové slúchadlá alebo sa dotýkať obrazovky na zmenu skladby, kontrolu trasy a ďalšie (pokiaľ nie ste pohybujúce sa).

360-stupňová rotácia

EVA Hard Shell Mobile Storage je 360º vymeniteľný držiak, ktorý vám umožní umiestniť váš telefón do najpohodlnejšej polohy pre sledovanie počas jazdy, či už vertikálne alebo horizontálne. To je ideálne na využitie vášho smartfónu ako navigačného systému, pretože poskytuje optimálny pozorovací uhol.

Kompatibilné s telefónmi do 7″

Toto mobilné úložisko EVA Hard Shell je vhodné pre telefóny s veľkosťou od 4.7 do 7 inches, vďaka čomu je ideálny pre takmer každý telefón na trhu! Či už je vaše zariadenie 4.7 alebo 7 inchVďaka svojej veľkosti sa držiak prispôsobí tak, aby ho pevne obopnul a udržal ho v úplnom bezpečí. To znamená, že bude fungovať so všetkými telefónmi iPhone vrátane série iPhone 13, ako aj s väčšinou telefónov s Androidom, vrátane série Samsung Galaxy S21 a Z Fold.

technické údaje

  • Typ: taška na bicykel
  • Inštalácia: na rám
  • Materiály: nylon
  • Vodotesný náter: áno
  • Vlastnosti: priehradka na smartfón 7"
  • Rozmery: 150 x 225 x 90 mm

Objednajte si mobilné úložisko EVA Hard Shell

Užívateľské recenzie

0.0 z 5
0
0
0
0
0
Napísať recenziu

Zatiaľ, ešte tu nie je žiadne hodnotenie.

Buďte prvý, kto ohodnotí “EVA Hard Shell Mobile Storage”

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

40

Pridať do zoznamu prianíPridaný do zoznamu želaníOdstránené zo zoznamu želaní 2
Pridať k porovnaniu
Mobilné úložisko EVA Hard Shell
Mobilné úložisko EVA Hard Shell
chyba: Ojoj! Žiadne kradnutie. Kontaktujte nás pre povolenie.
ENGWE Internetový obchod | Kúpte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
logo
Porovnajte položky
  • Celkom (0)
POROVNAŤ
6
Nákupný vozík