Najlepšie! - 17%

Kaabo Mantis King GT

(10 Recenzie zákazníkov)

Pôvodná cena: 2.899 €.Aktuálna cena je: 2.409€.

(-17%)

Nový Kaabo Mantis King GT by sa dala ľahko označiť za najlepšiu elektrickú kolobežku vo svojej vlastnej extrémnej, ale ľahkej kategórii. Výrobca Kaabo je známy mnohými dobrými modelmi, pričom Mantis King GT je tým najlepším, ktorý kombinuje a vylepšuje všetky najlepšie funkcie e-kolobežiek, ktoré svet ponúka!
Zásoby sú obmedzené, skladom je len ZLATO.

SKU: 15080 Kategória:

Kaabo Mantis King GT dvojmotorový elektrický terénny skúter

Nový Kaabo Mantis King GT je jednou z najnovších, najlepších a najžiadanejších elektrických kolobežiek na svete a rad Mantis ako celok je tiež celkom obľúbený. Nový model integruje TFT displej, vodotesné sínusové ovládače (2x30Ah), ako aj predné a zadné hydraulické tlmiče s možnosťou nastavenia. Celkový výkon, zrýchlenie a rýchlosť boli vylepšené, čo z neho robí jeden z najextrémnejších pretekárskych skútrov. Kaabo Mantis King GT tiež obsahuje úplne nový systém skladania s dvojitou ochranou a rýchlymi schopnosťami skladania a rozkladania. A v neposlednom rade mimoriadne atraktívny a futuristický nový systém osvetlenia.

Kaabo Mantis King GT Main Features

 

 • Klaksón, ovládanie svetla, smerovky a USB nabíjací port sú malé funkcie, ktoré robia veľký rozdiel v pohodlí.
 • Dva výkonné 1100W bezkomutátorové motory so špičkovým výkonom presahujúcim 4000 W ponúkajú surovú silu ako žiadny iný.
 • Maximálna rýchlosť 70 km/h možno dosiahnuť v rekordnom čase s možnosťou obmedzenia rýchlosti na 25 km/h na verejných komunikáciách.
 • Najlepšie zrýchlenie na svete bola nameraná od 0 do 30 km/h za 1.8 s. Konečná rýchlosť sa dosiahne takmer okamžite.
 • Nastaviteľné hydraulické odpruženie pre lepšiu stabilitu a hladkú jazdu v akomkoľvek teréne.
 • Predné a zadné dvojité hydraulické 140 mm brzdy + EABS ponúkajú najlepšiu brzdnú silu na svete s vyššou bezpečnosťou pre jazdca.
 • Schopnosti lezenia do kopca sú v neuveriteľných 30° stupňoch v závislosti od hmotnosti a skúseností používateľa.
 • Vysoko výkonná batéria Samsung 60 V24 Ah ponúka predĺžený dojazd až 90 km na jedno nabitie.
 • Duálne nabíjacie porty skrátiť čas nabíjania batérie na polovicu. Dvojnásobný výkon batérie na polovicu času nabíjania.
 • Komplexný systém osvetlenia zlepšuje viditeľnosť a bezpečnosť počas nočných jázd vpredu, vzadu a zboku Výkonné LED svetlá.
 • Priestranná paluba poskytuje pohodlné umiestnenie chodidla a lepšiu stabilitu, čím ponúka bezpečnejší zážitok z jazdy.
 • Špičkový skladací mechanizmus vo svojej triede zaisťuje jednoduché skladovanie a ľahkú prepravu, vďaka čomu je vysoko prenosný.
 • Digitálny bezpečnostný zámok s personalizovaný PIN poskytuje prevenciu proti krádeži a pokoj na duši, pričom udržuje KING GT v bezpečí.
 • Stupeň odolnosti voči vode IPX5 chráni pred dažďom a striekajúcou vodou, čo umožňuje bezstarostnú jazdu v akomkoľvek počasí.
 • Veľký TFT displej s podrobnými informáciami o stave a nastaveniach kolobežky, čo umožňuje jednoduché sledovanie a prispôsobenie.
 • Intuitívny palcový plyn umožňuje plynulé a presné ovládanie zrýchlenia a zaisťuje citlivé ovládanie rýchlosti.
 • Zosilnený rám ponúka výnimočnú odolnosť a poskytuje robustnú a spoľahlivú kolobežku na dlhodobé používanie.
 • 10 × 3.0 Inch Pneumatiky uistite sa, že jazda je stabilná a bezpečná, pričom malé nerovnosti alebo nedokonalosti vozovky sú minulosťou.
 • Inteligentný systém správy batérie zaisťuje optimálny výkon batérie a ochranu proti prebitiu, nadmernému vybitiu a skratu, čím predlžuje životnosť batérie.

Plne nastaviteľné hydraulické odpruženie

Zažite maximálny komfort a ovládanie s Kaabo Mantis King GT s vôbec prvým plne nastaviteľným hydraulickým odpružením pre elektrické kolobežky. S tlmičmi a vstavanými tlmičmi v štýle motocykla si môžete bez námahy prispôsobiť svoju jazdu otočením gombíka. Zažite dokonalú rovnováhu medzi pohodlím a vzrušením, pretože Mantis King GT sa plynule stane rozšírením vašich prirodzených pohybov.

Dva 30A sínusové ovládače

Pripravte sa na ohromenie Kaabo Mantis King GT, ktorý je vybavený revolučnými dvojitými sínusovými ovládačmi 30A. Táto prevratná inovácia nastavuje nový štandard pre elektrické skútre a prináša ohromujúce zrýchlenie, ktoré vás poháňa vpred rýchlosťou blesku. Zažite vzrušenie zo zrýchlenia z 0 na 30 km/h za menej ako 2 sekundy, a to všetko bez otrasov alebo potreby preraďovania. Využite plný potenciál svojej jazdy s Kaabo Mantis King GT a jeho neprekonateľnými dvomi sínusovými ovládačmi 30A.

3.5″ TFT veľký a prehľadný displej

Zvýšte svoj zážitok z jazdy s pôsobivým 3.5″ TFT displejom Kaabo Mantis King GT. Tento na mieru vyrobený, superjasný a jasný displej je navrhnutý špeciálne pre skútre Kaabo. Zostaňte informovaní a pod kontrolou, pretože poskytuje množstvo údajov vrátane rýchlosti v reálnom čase, kapacity batérie, úplného stavu počítadla kilometrov a dokonca aj času. Displej inšpirovaný estetikou mobilného telefónu ponúka výnimočnú viditeľnosť a zaisťuje ľahkú čitateľnosť aj počas slnečných dní. Nechajte sa uchvátiť elegantným a vizuálne príťažlivým ústredným bodom vašej jazdy. Zostaňte v spojení, informovaní a štýloví s najmodernejším 3.5″ TFT displejom Kaabo Mantis King GT.

Thumb Throttle na Kaabo Mantis King GT

Prevezmite kontrolu nad svojou jazdou s inovatívnym palcovým plynom Kaabo Mantis King GT. Tento intuitívny doplnok, inšpirovaný obľúbeným Wolf King GT, poskytuje plynulú akceleráciu bez otrasov. S palcovým plynom umiestneným v ľahkom dosahu bŕzd môžete vždy udržiavať optimálnu kontrolu a odozvu. Vychutnajte si hladkú jazdu bez námahy, pretože vaše prsty zostávajú pripravené na rýchle brzdenie, kedykoľvek je to potrebné.

Hodnotenie odolnosti voči vode IPX5

Prijmite s istotou jazdu za každého počasia vďaka mimoriadne vysokej vodeodolnosti Kaabo Mantis King GT. Táto elektrická kolobežka je enginevydržia akékoľvek podmienky, či už dážď, krupobitie alebo lesk. Vďaka pôsobivému hodnoteniu odolnosti voči vode IPX5 môžete jazdiť bez starostí a po vzrušujúcich dobrodružstvách ho dokonca dôkladne vyčistiť záhradnou hadicou. Užite si slobodu objavovania bez obmedzení a udržujte svoj Mantis King GT v pôvodnom stave s výnimočným vodeodolným dizajnom.

Mimoriadna schopnosť zastavenia

Vyberte si bezpečnosť s Kaabo Mantis King GT a prekonajte konkurentov o 50 cm v brzdnej dráhe pri rýchlosti 25 km/h. Táto elektrická kolobežka, vybavená duálnymi hydraulickými zoom brzdami, citlivým brzdením, hybridnými pneumatikami a hydraulickým odpružením, zaisťuje vynikajúce ovládanie a trakciu v núdzových situáciách.

Komplexný systém osvetlenia na Kaabo Mantis King GT

Jazdite vo dne aj v noci s maximálnou istotou vďaka komplexnému systému osvetlenia Kaabo Mantis King GT. Tento elektrický skúter sa môže pochváliť pôsobivým vysoko umiestneným svetlometom, ktoré osvetľuje cestu pred vami až na 150 m, čím poskytuje výnimočnú viditeľnosť a bezpečnosť. Predné a zadné svetlá namontované na palube nielen zvyšujú viditeľnosť jazdca na blízko, ale zaisťujú aj maximálnu viditeľnosť pre protiidúce a nasledujúce vozidlá. To však nie je všetko – bočná strana modelu King GT sa môže pochváliť žiarivým RGB LED osvetlením, ktoré možno ľahko ovládať z mobilného telefónu a dodať vašej jazde nádych štýlu a šmrncu.

Rozšírený priestor pedálov

Zažite zvýšený komfort a výkon s rozšíreným priestorom pre nohy Kaabo Mantis King GT. O 4 cm dlhšia paluba a prepracovaná zadná opierka nôh poskytujú dostatok priestoru pre jazdcov s veľkosťou topánok 9 alebo väčších. Vychutnajte si prirodzenú ergonómiu pre plynulé prejazdy zákrutami a rýchlu akceleráciu, pretože vaše nohy bez námahy nájdu dokonalú „pretekársku“ pozíciu.

Duálne nabíjacie porty

Zapnite svoj Kaabo Mantis King GT bez námahy vďaka jeho špičkovým duálnym nabíjacím portom. Tieto predné porty ponúkajú pohodlie rýchleho nabíjania, vďaka čomu sa váš skúter dostane do plného stavu za približne 6 hodín pomocou dodaných nabíjačiek. Vďaka jedinečným pripojeniam nabíjačky, ktoré sú exkluzívne pre tento model, môžete jazdiť pokojne s vedomím, že je možné použiť iba certifikované nabíjačky. Pre ďalšiu ochranu vášho skútra sú nabíjacie porty vybavené patentovanými vodotesnými magnetizovanými krytmi, ktoré zaisťujú bezpečné utesnenie a ochranu pred vlhkosťou a nečistotami.

Špičkový skladací mechanizmus vo svojej triede

Zažite stelesnenie dokonalosti skladania s najlepším skladacím mechanizmom Kaabo Mantis King GT vo svojej triede. Skladací mechanizmus, výrazné zlepšenie oproti svojim predchodcom, nastavuje nový štandard pre jednostopové elektrické kolobežky. Pevná dvojitá spona zaisťuje bezpečné a uspokojivé „cvaknutie“ pri uzamknutí, zatiaľ čo bezpečnostná západka tlačidla zaručuje jazdu bez starostí. Zloženie predstavca trvá len 2 sekundy a bez námahy ho pripevníte k zadnému blatníku pre bezproblémovú prepravu.

Prémiová batéria Samsung

Uvoľnite bezkonkurenčný výkon s prémiovou batériou Samsung Kaabo Mantis King GT. Tento elektrický skúter, ktorý obsahuje špičkové články s kapacitou 21000 90 mAh, dosahuje v reálnom svete pôsobivý dojazd až 70 km na jedno nabitie. Či už ste 100 kg vážiaci jazdec na rovnom teréne alebo XNUMX kg vážiaci jazdec, ktorý dobýva zvlnenú krajinu, výnimočná kvalita batérie zaisťuje konzistentný výkon. S dojazdom batérie presne zobrazeným na obrazovke TFT sa môžete s istotou vydať na dlhé jazdy bez obáv z neočakávaného vybitia.

Digitálny bezpečnostný zámok iba na Kaabo Mantis King GT

Zaistite maximálnu ochranu pre váš obľúbený skúter pomocou najmodernejšieho digitálneho bezpečnostného zámku, ktorý je súčasťou Kaabo Mantis King GT. Význam ochrany vášho cenného majetku je dobre pochopený, a preto je kolobežka vybavená sofistikovaným digitálnym zámkom integrovaným do displeja. Nastavením osobného PIN kódu môže skúter aktivovať iba právoplatný majiteľ, ktorý poskytuje bezkonkurenčný pokoj a slobodu vychutnať si každú jazdu s absolútnou istotou.

Dva motory s výkonom 1100 W

Zažite to najlepšie jazdecké dobrodružstvo s Kaabo Mantis King GT, skútrom, ktorý presahuje surový výkon motora. Vďaka svojim duálnym motorom s výkonom 1100 4200 W (špičkový výkon 265 70 W), pokročilej technológii ovládača a špičkovej elektronike tento výnimočný skúter bez námahy zdoláva kopce a ľahko poháňa jazdcov s hmotnosťou až XNUMX libier v akomkoľvek mestskom stúpaní. Dosiahnite vzrušujúcu rýchlosť až XNUMX km/h a vychutnajte si nekompromisný výkon v akomkoľvek teréne.

Nastaviteľné hydraulické odpruženie

Zažite prispôsobiteľný komfort a ovládanie s nastaviteľným hydraulickým odpružením Kaabo Mantis King GT. Ľahko nastavte preferovanú odozvu pre akýkoľvek terén otočením gombíka v smere hodinových ručičiek pre mäkšiu jazdu alebo proti smeru hodinových ručičiek pre pevnejší pocit. Užite si personalizovaný a optimalizovaný zážitok z jazdy ako nikdy predtým.

Duálne hydraulické brzdy

Duálne hydraulické brzdy Mantis King GT sú stelesnením bezpečnosti a pohodlia. Vďaka svojmu pokročilému dizajnu ponúkajú tieto hydraulické kotúčové brzdy nekompromisnú brzdnú silu a poskytujú vám plnú kontrolu nad vašou kolobežkou. Hrubé 140 mm rotory poskytujú zvýšenú odolnosť a ľahkú výmenu, čím zaisťujú bezproblémovú údržbu.

10 ″ pneumatické pneumatiky

Tieto vysokokvalitné pneumatiky poskytujú výnimočnú trakciu a stabilitu, čo vám umožňuje s istotou ľahko sa pohybovať v rôznych terénoch. Od mestských ulíc až po drsné chodníky, Mantis King GT zaisťuje hladkú a pohodlnú jazdu, absorbuje nerovnosti a poskytuje lepšiu kontrolu. Pozdvihnite svoje dobrodružstvá na skútri s vynikajúcim výkonom a spoľahlivosťou 10″ pneumatík Mantis King GT.

Systém správy batérie (BMS)

Odomknite plný potenciál elektrického skútra Mantis King GT s vysokoenergetickou lítium-iónovou batériou so špičkovou technológiou. Táto výnimočná batéria, poháňaná 78 jednotkami článkov s vysokou hustotou 18650, poskytuje dlhotrvajúcu energiu pre vaše vzrušujúce jazdy. Zažite maximálne rýchlosti a predĺžené cestovné vzdialenosti, keď budete objavovať ulice mesta alebo sa vydať do terénu. Inteligentný systém správy batérie (BMS) chráni zdravie batérie tým, že monitoruje jej výkon a poskytuje ochranu proti prebitiu, nadmernému vybitiu a skratu.

Objednajte si Kaabo Wolf King GT Pro

špecifikácia: Kaabo Mantis King GT

špecifikácia
Hmotnosť (KG)

52 kg

špecifikácia
farba

zlato

batérie

LG / Samsung 72V 35Ah

Poloha batérie

pod palubou

brzdy

Predná a zadná hydraulická brzda (160mm) + ABS

Rozmery

126x130x75 cm

zobraziť

Displej minimotorov / plyn, Minimotory EY3

pohon

pohon predných a zadných kolies

Odhadovaný rozsah

180 XNUMX kilometrov

Rozmery (zložené)

155.3x47x27 cm

Svetla

Predné a zadné smerové svetlá Driving Light LED Svetlo podvozku + LED predný reflektor

Motor

2 x 2000 W bezuhlíkové motory

zavesenie

Predný patentovaný hydraulický tlmič + zadný C pružinový tlmič

Veľkosť pneumatiky

11 inches vákuové pneumatiky

Najvyššia rýchlosť

100 km / h

Hmotnostný limit

150 kg / 330 lbs

10 recenzia pre Kaabo Mantis King GT

4.9 z 5
9
1
0
0
0
Napísať recenziu
Zobraziť všetky najužitočnejšie najvyšší rating najnižším hodnotením
 1. Mária Kramerová -

  Kolobežka je preukazom pre estetiku a výkon,
  Hydraulické odpruženie naozaj robí rozdiel a veľmi dobre sa prispôsobuje terénu
  S dvojníkom engine ide prakticky do každého svahu a trakcia na zemi je dobrá vzhľadom na cenu a výkon je víťaz. Dobrá skúsenosť.

  Užitočný(2) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 2. masanobu9 -

  Rýchle dodanie, doručenie v dobrom stave. Cena je taká pekná! Neváhajte si u nich objednať. Všetko je perfektné!

  Užitočný(1) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 3. Mahi R. -

  Veľmi rýchle dodanie a veľmi dobré množstvo. Super predajca!

  Užitočný(1) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 4. Ildefonso Sollami -

  Objednávka bola odoslaná v utorok 8. augusta a prijatá v utorok 15. Všetko perfektné. Skvelý predavač. Kúpil by som si ho bez váhania znova. Krabička dorazila perfektná

  Užitočný(3) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 5. Clarita Pursell -

  GOOD

  Užitočný(1) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 6. TONY -

  Nemôže byť šťastnejší, všetko bolo prefektné! Super rýchle dodanie do 5 dní zo skladu v Poľsku. Vrelo odporúčam tento obchod! Spoľahlivý Kaabo King GT je úžasný. Veľmi pekná kvalita stavby. Nebeské riadiť. Love it prichádza s dlhým zadným blatníkom a extra krátkym zadným blatníkom originálne puzdro Mantis, 2* nabíjačky. Výborne!

  Užitočný(0) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 7. Bonnie Montesová -

  PO PRVÉ; Scooter dorazil za približne 48 hodín, zďaleka najlepšie a najrýchlejšie doručenie, aké som videl online. Veľmi schválené 😀

  Jediná vec, ktorú treba zdôrazniť, je, že popis neuvádza obmedzenie rýchlosti, s ktorým prišiel z krabice. . Keďže v balení nie je žiadna dodatočná obojstranná páska ani lepidlo, bolo by vhodné vedieť to vopred. je tiež ťažké prerobiť si tú továrenskú úpravu.

  Okrem toho obchod ponúkal rýchly a perfektný predpredajový servis, po príchode King GT a keď som zistil, že má obmedzenú rýchlosť, napísal som v piatok neskoro večer otázku na riešenie. Predajca mi odpovedal na druhý deň ráno, aj cez víkend. Ak by to bolo možné, bola by to šiesta hviezdička v recenzii.

  Vrelo odporúčam tohto predajcu a už plánujem svoj ďalší nákup v segmente e-kolobežiek pre tento obchod.

  Užitočný(1) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 8. Epické -

  Mal som divnú kotúčovú brzdu, potreboval som všetko nastaviť, trvalo mi to 2 hodiny!

  Užitočný(1) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 9. enrique ee -

  Veľmi rýchle dodanie, kolobežku som dostal do 3 dní. Naozaj dobre Engwe obchod a vysoko kvalitný skúter Kaabo. Som veľmi spokojný!

  Užitočný(1) neužitočné(0)Už ste to hlasovali
 10. Wolfy Scooty com -

  Spoľahlivý obchod! Skúter prišiel veľmi rýchlo vo veľmi dobrom stave. Krásny skúter za dobrú cenu! Tento tím určite odporúčam!

  Užitočný(1) neužitočné(0)Už ste to hlasovali

  Pridať recenziu

  Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Povinné položky sú označené *

  Pôvodná cena: 2.899 €.Aktuálna cena je: 2.409€.

  Pridať do zoznamu prianíPridaný do zoznamu želaníOdstránené zo zoznamu želaní 2
  Pridať k porovnaniu
  Kaabo Mantis King GT

  Pôvodná cena: 2.899 €.Aktuálna cena je: 2.409€.

  chyba:
  ENGWE Internetový obchod | Kúpte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
  logo
  Porovnajte položky
  • Celkom (0)
  POROVNAŤ
  2
  Nákupný vozík