30-dňové pravidlá vrátenia a vrátenia peňazí

1. Úvod

1.1 Chápeme, že z času na čas nám možno budete chcieť vrátiť produkt.

1.2 Tieto zásady sme vytvorili, aby ste nám umožnili vrátiť produkty za vhodných okolností.

1.3 Táto politika sa vzťahuje na všetkých našich zákazníkov bez ohľadu na ich geografickú polohu.

1.4 Tieto zásady sa vzťahujú na všetky objednávky zadané prostredníctvom našej webovej stránky.

1.5 Tento dokument neovplyvňuje žiadne zákonné práva, ktoré môžete mať ako spotrebiteľ (napríklad práva podľa nariadení o spotrebiteľských zmluvách (informácie, zrušenie a dodatočné poplatky) z roku 2013 alebo zákona o právach spotrebiteľov z roku 2015).

2. Návraty

2.1 Ak nemáte žiadne iné zákonné právo na vrátenie produktu a vrátenie peňazí alebo výmenu, budete mať napriek tomu nárok na vrátenie produktu a vrátenie peňazí v súlade s týmito zásadami, ak:

(a) vrátený produkt dostaneme do 30 dní od dátumu odoslania produktu k vám. Naša politika vrátenia peňazí a vrátenia tovaru trvá 30 dní. Ak od nákupu uplynulo 30 dní, nemôžeme vám ponúknuť vrátenie peňazí ani výmenu. Čas návratu sa môže za určitých okolností predĺžiť, napríklad v odľahlých krajinách;

(b) Vrátený produkt je nepoužitý, netestovaný v pôvodnom neotvorenom alebo nepoškodenom obale (s neporušenou pečaťou alebo zmršťovacou fóliou), so stále pripevnenými štítkami a inak v stave, ktorý nám umožňuje predať produkt ako nový. XNUMX. Záručné podmienky

(c) dodržiavate postup stanovený v týchto zásadách v súvislosti s vrátením produktu; a

(d) neplatí žiadna z výnimiek uvedených v tejto politike.

3. Postup vrátenia

3.1 Ak chcete využiť svoje práva vyplývajúce z týchto zásad, musíte nás kontaktovať, aby ste získali autorizačné číslo na vrátenie a potom na produkt umiestnite sprievodnú poznámku s uvedením tohto čísla. Vyplňte tento dokument, podpíšte ho a pošlite nám ho cez Kontaktný formulár alebo e-mailom.
- Stiahnite si (.pdf) formulár 30-dňovej záruky vrátenia peňazí

3.2   V rámci našich zásad vrátenia vám poskytneme miesto odovzdania na vrátenie produktu. Dáme vám vedieť, kam potrebujete odniesť plne zabalený produkt. Toto miesto je zvyčajne najbližšie zariadenie DPD alebo DHL k vašej adrese.

3.3 Budete zodpovední za zaplatenie vlastných nákladov na dopravu za vrátenie vašej položky. Náklady na dopravu sú nevratné a pohybujú sa od 60 EUR do 200 EUR v závislosti od vašej geografickej polohy. Ak dostanete vrátenie, náklady na vrátenie sa odpočítajú z vrátenia platby.

4. Vrátenie peňazí

4.1 Vrátime vám cenu, ktorú ste nám zaplatili za akýkoľvek produkt, ktorý ste riadne vrátili v súlade s týmito zásadami. Po prijatí a kontrole vášho vráteného tovaru vám pošleme e-mail s upozornením, že sme dostali vašu vrátenú položku. Upozorníme vás tiež na schválenie alebo zamietnutie vašej refundácie. Ak vás schválime, vrátenie peňazí sa spracuje a kredit sa automaticky pripíše na vašu kreditnú kartu alebo pôvodný spôsob platby do 30 dní.

4.2 Pôvodné poplatky za doručenie súvisiace s vráteným produktom vám nevrátime.

4.3 Nevrátime vám žiadne náklady, ktoré vám vzniknú pri vrátení produktu.

4.4 Všetky peniaze, ktoré od vás dostaneme, vám zvyčajne vrátime rovnakým spôsobom, akým ste pôvodne zaplatili za nákup.

4.5 Vrátenie peňazí, ktoré vám patrí, spracujeme čo najskôr a v každom prípade do 30 dní odo dňa, keď dostaneme váš vrátený produkt.

5. Oneskorené alebo chýbajúce refundácie

5.1 Ak váš návrat s vrátením peňazí schválili a nedostali ste ho do 30 dní, neotvárajte spor o platbu, pretože to môže viesť k ďalšiemu oneskoreniu. Namiesto toho postupujte podľa krokov:

(a) Najprv znova skontrolujte svoj bankový účet alebo účet Paypal.;

(b) potom kontaktujte spoločnosť, ktorá vydala vašu kreditnú kartu, môže chvíľu trvať, kým bude vaša refundácia oficiálne odoslaná,

(c) Potom kontaktujte svoju banku. Pred odoslaním vrátenia peňazí často trvá určitý čas na spracovanie.

(d) Ak ste toto všetko urobili a stále ste nedostali vrátené peniaze, kontaktujte nás.

6. Nesprávne vrátenie tovaru

6.1 Ak vrátite produkt v rozpore s týmito zásadami a nemáte žiadne iné zákonné právo na vrátenie peňazí alebo výmenu v súvislosti s týmto produktom:

(a) nevrátime kúpnu cenu ani nevymeníme produkt;

(b) môžeme si ponechať vrátený produkt, kým nám nezaplatíte dodatočnú sumu, ktorú si môžeme účtovať za opätovné doručenie vráteného produktu; a

(c) ak nedostaneme platbu takejto dodatočnej sumy do 14 dní od vystavenia výzvy na platbu, môžeme vrátený produkt zničiť alebo inak zlikvidovať podľa vlastného uváženia bez akejkoľvek zodpovednosti voči vám.

7. Naše detaily

7.1   
Gtwo Group Limited
RM 7B Jedno hlavné mesto 18
Luard Road Wanchai HK
Hong Kong 999077

7.3 Môžete nás kontaktovať:

a) poštou na poštovú adresu uvedenú vyššie;

(b) pomocou nášho kontaktný formulár webovej stránkyAlebo

(c) e-mailom pomocou e-mailovej adresy zverejnenej na našej webovej stránke.

chyba:
ENGWE Internetový obchod | Kúpte si EP2 Pro & 750W Engine Pro
logo
Porovnajte položky
  • Celkom (0)
POROVNAŤ
2
Nákupný vozík